Yhteystiedot

Lohjan Sähkö ja Automaatio Oy on sähköjärjestelmien kokonaistoimittaja

Lue lisää

Lohjan Sähkö ja Automaatio Oy

Asemanrinne 15
08500 Lohja
puh. 019-315 606
Facebook


Henkilöstö

Kimmo Lehtonen
Toimitusjohtaja
Projektit / Myynti
gsm. 050 410 1263
kimmo.lehtonen@lsa.fi
Tomi Turunen
Projektit / Myynti
gsm. 040 455 9606
tomi.turunen@lsa.fi
Petri Ukkonen
Automaatio / Myynti
Siemens
gsm. 050 521 9819
petri.ukkonen@lsa.fi
Kaj Sederholm
Projektipäällikkö
gsm. 044 724 9474
kaj.sederholm@lsa.fi
Jarkko Paasiaro
Projektipäällikkö
gsm. 050 367 5747
jarkko.paasiaro@lsa.fi
Petteri Kuusisto
Projektipäällikkö / Automaatio
gsm. 040 837 2273
petteri.kuusisto@lsa.fi
Ari Heikkinen
Automaatio
Omron / Siemens
ari.heikkinen@lsa.fi
Sami Heino
Sähkösuunnittelu
gsm. 044 751 3370
sami.heino@lsa.fi
Mira Eloranta
Sihteeri / Laskutus
gsm. 019 – 315 606
mira.eloranta@lsa.fi

Lohjan Sähkö ja Automaatio Oy on sähköjärjestelmien kokonaistoimittaja

Kiinnostuitko?

Haluatko lisätietoja palveluistamme? Ota yhteyttä oheisella lomakkeella tai soita suoraan asiakaspalveluumme, niin pyrimme auttamaan sinua.

Vastaamme lomakkeen kautta tulleisiin yhteydenottopyyntöihin yhden arkipäivän kuluessa.

Soita 019 315606