Yhteystiedot

Lohjan Sähkö ja Automaatio Oy on sähköjärjestelmien kokonaistoimittaja

Lue lisää

Lohjan Sähkö ja Automaatio Oy

Asemanrinne 15
08500 Lohja
puh. 019-315 606
Facebook


Henkilöstö

Kimmo Lehtonen

Toimitusjohtaja

Projektit / Myynti

gsm. 050 410 1263

kimmo.lehtonen@lsa.fi

Tomi Turunen

Projektit / Myynti

gsm. 040 455 9606

tomi.turunen@lsa.fi

Petteri Kuusisto

Automaatio / Myynti

gsm. 040 837 2273

petteri.kuusisto@lsa.fi

Jarkko Paasiaro

Projektipäällikkö

gsm. 050 367 5747

jarkko.paasiaro@lsa.fi

Marko Mäkinen

Sähkösuunnittelu

gsm. 050 407 0819

marko.makinen@lsa.fi

Sami Heino

Sähkösuunnittelu

gsm. 044 751 3370

sami.heino@lsa.fi

Mira Eloranta

Sihteeri / Laskutus

gsm. 019 – 315 606

mira.eloranta@lsa.fi

Ari Heikkinen

Automaatio

Omron / Siemens

ari.heikkinen@lsa.fi

Lohjan Sähkö ja Automaatio Oy on sähköjärjestelmien kokonaistoimittaja

Kiinnostuitko?

Haluatko lisätietoja palveluistamme? Ota yhteyttä oheisella lomakkeella tai soita suoraan asiakaspalveluumme, niin pyrimme auttamaan sinua.

Vastaamme lomakkeen kautta tulleisiin yhteydenottopyyntöihin yhden arkipäivän kuluessa.

Soita 019 315606